Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Vlasy / Kosmetika - péče o tělo / GREYLET - Stop šedinám 125ml
foto
GREYLET - Stop šedinám 125ml
Zařazeno do kategorie:
Kosmetika - péče o tělo
Výrobce, příp.dovozce:
BOOS, Slovensko
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 499 Kč
ID zboží 000003
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Kosmetika, Pro seniory, Stárnutí, Vlasy

Parametry:
Spreje

GREYLET obsahuje enzym, který je schopný vyvolat redukci oxidovaného - a proto bezbarvého melaninu, který je obsažen v šedivých vlasech. Odkysličením se bezbarvý melanin zabarví a vlas získá původní barvu. Uvolněný kyslík je za pomoci enzymu vázán na octan stříbrný, který se postupně z vlasů vymyje nebo vyčeše. Vlasy tak na rozdíl od běžného barvení získávají svoji barvu z vnitřku.


Jako každý přípravek má i GREYLET některá specifika, která je třeba brát do úvahy. Proto Vám doporučujeme při jeho užívání dodržovat následující opatření.

1. Nenanášejte na jedno místo nadměrné množství přípravku. Zabráníte tak vzniku urychlené redukce, při které příslušné místo dostane načervenalý nádech. Ten je však možno odstranit umytím vlasů. Jedním slovem – nespěchejte.

2. Přípravek nenanášejte na vlasy bezprostředně před uložením se ke spánku. Mohl by způsobit zašpinění ložního prádla. Nejkratší doba pro nanášení je jedna hodina před spánkem. V případě nutnosti je nutno vlasy dokonale vysušit fénem.

3. Účinnost přípravku se projeví po uplynutí dvou až třech týdnů. U lidí s původně velmi tmavými vlasy nebo u lidí, kteří jsou již dlouhý čas úplně šediví, případně albínů, začíná přípravek působit později. V dalším užívání již vlasy reagují rychle.

4. Doporučujeme uschovávat výrobek na tmavém místě. Fotoreakce v důsledku prudkého světla může snížit jeho účinnost.

Neobsahuje Octan olovnatý! 

Jen pro vnější použití! Chraňte před přístupem dětí !

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000003 GREYLET - Stop šedinám 125ml

 
Přeposlat tuto položku č. 000003 GREYLET - Stop šedinám 125ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama