Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Trávení / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Liftea Pro játra a ledviny 30 tobolek
foto
Liftea Pro játra a ledviny 30 tobolek
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Liftec CZ, ČR
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 129 Kč
ID zboží 007000
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
B vitamíny, Detoxikace, Doplňky stravy, Játra, Trávení, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Liftea Pro játra a ledviny

Ostropestřec, kopřiva, pampeliška

Játra a ledviny jsou nejdůležitějšími orgány, které zajišťují přeměnu živin a vylučování nepotřebných látek z organismu. Proto jsou nezbytné pro detoxikaci těla. 

Složení: cholin, kopřiva dvoudomá suchý extrakt, L-methionin, ostropestřec mariánský suchý extrakt, smetánka lékařská suchý extrakt, vitamin E (tokoferol acetát), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně zapít vodou. Nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin během celého dne

Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte při teplotě do 25° C. Ukládejte mimo dohled a dosah dětí.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 007000 Liftea Pro játra a ledviny 30 tobolek

 
Přeposlat tuto položku č. 007000 Liftea Pro játra a ledviny 30 tobolek na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama