Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Obezita / Potraviny - diety / Nutriline čoko tyčinky součást redukční diety balení 3x60g
foto
Nutriline čoko tyčinky součást redukční diety balení 3x60g
Zařazeno do kategorie:
Potraviny - diety
Výrobce, příp.dovozce:
Renuto, USA
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 144 Kč
ID zboží 001061
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Diety, Doplňky stravy, Hubnutí, Nadváha, Obezita, Pro Ženy, Zdraví

Parametry:
, Příchuť čokolády

Nutriline tyčinky jsou jako součást nizkokalorické redukční diety praktickou variantou hlavního jídla. Hodí se vždy, když nemáte dostatek času na přípravu jídla. Kombinují jemnou texturu s kousky arašídů, ovoce a kapučínových křupinek.

Nutriline tyčinky plní svůj účel pouze jako součást nízkoenergetické výživy. Její součástí mají být nízkoenergetické pokrmy; doporučujeme příjem nízkotučných mléčných a masných produktů, zeleniny, ovoce, příloh v adekvátním množství (rýže, brambor a nízkovaječných těstovin) a mlýnsko-pekárenských výrobků s vyšším obsahem vlákniny. Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohybové aktivity. Doporučujeme např. chůzi, jízdu na kole či rotopedu a plavání.

Upozornění
Pokud dojde k poklesu hmotnosti o více než 10 % a pokud se přípravek užívá v plné dávce více než 3 týdny, konzultujte používání tohoto přípravku s lékařem. Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob a u kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen pro děti do 18 let. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně. Není vhodné užívat tento přípravek jako náhradu celodenní stravy.

Dávkování: Jedna tyčinka představuje jednu porci určenou k náhradě jednoho hlavního jídla.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
140 Kč
Renuto, USA / Nelze objednat
Nutriline tyčinky jsou jako součást nizkokalorické redukční ...
 
foto
144 Kč
Renuto, USA / Nelze objednat
Nutriline tyčinky jsou jako součást nizkokalorické redukční ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001061 Nutriline čoko tyčinky součást redukční diety balení 3x60g

 
Přeposlat tuto položku č. 001061 Nutriline čoko tyčinky součást redukční diety balení 3x60g na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama