Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Galvanica / Kosmetika - péče o pleť / Collagen - Kolagen speciál 4x150ml pro ošetření galvanickou žehličkou
foto
Collagen - Kolagen speciál 4x150ml pro ošetření galvanickou žehličkou
Zařazeno do kategorie:
Kosmetika - péče o pleť
Výrobce, příp.dovozce:
Iven Cosmetics
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 6000 Kč
ID zboží 003975
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Galvanica, Kosmetika, Pokožka, Pro Ženy, Vrásky

Parametry:
Pro galvanické ošetření

Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako rekonvalescence po chemickém peelingu.

Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky Collagenu a kyseliny hyaluronové,dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravek je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Je nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

INGREDIENTS ( INCI )
Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Soluble Collagen, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene CarboxaldehydeCOLLAGEN – jeden z nejžádanějších produktů na světovém trhu

Je jedním z nejdůležitějších vláken v našem těle. Vyskytuje se v životně důležitých orgánech, ale také v kůži, kde má na starosti nezastupitelný úkol, a sice její pevnost. S přibývajícím věkem collagenová vlákna začínají porušovat svou strukturu a začínají praskat. Kůže tak přestává být pevná a pružná. Začne být viditelná její ochablost, dehydratace atd. Collagen má další úžasnou vlastnost, které se v kosmetickém průmyslu využívá a sice, že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody. Tím díky collagenu jsme schopni v pokožce udržet více vody (hydratace), než obvykle. COLLAGENY firmy IVEN COSMETICS dosahují nejvyšší kvality, a to zejména díky dlouholetému vývoji propojeného přímo s kosmetickou praxí v našich kosmetických salonech. Přímo z praxe si bereme poznatky, jak collagen na jednotlivých typech kůže reaguje a jak zákaznice vnímají jeho účinek. Po dvouletém výzkumu jsou receptury upraveny tak, aby uspokojily i tu nejnáročnější klientelu. S používáním collagenu pod každý přípravek ( denní , noční, ale i oční krém)se tak péče o pleť stává kvalitnější a účinnější. Při výběru složek pro vývoj a výrobu COLLAGENOVÝCH gelů rozhodovalo co naše pokožka potřebuje, co jí chybí. Dále pak nejvyšší kvalita surovin. COLLAGEN jako aktivní látka je dnes z nejdražších, nejúčinnějších a nejmodernějších surovin v kosmetickém průmyslu. Naše přípravky jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím na jejich typ pokožky. Collageny jsou určeneny nejen pro domácí používání., ale i kosmetické salony si oblíbily práci s collagenovými gely za používání biostimulačních laserů, elektrokosmetických přístrojůa galvanizačních žehliček lze dosáhnout vynikajících okamžitých efektů, což uspokojí i nejnáročnějšího klienta.

Tuto položku nezasíláme na dobírku, ale oproti platbě předem

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
1500 Kč
Iven Cosmetics / Nelze objednat
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také ...
 
foto
925 Kč
Iven Cosmetics / Nelze objednat
Kolagen Speciál - je vhodný pro galvanické žehlení a také jako ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička? Na pleť působí gravitace, stárnutí ...
 
foto
7700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička byla navržena na základě nejnovějších ...
 
foto
2499 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Co je to galvanická žehlička na vrásky? Galvanická žehlička ...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička s ultrazvukem - Jedinečný přístroj na ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření,...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Nástro krásy - Galvanická žehlička s ultrazvukem - ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 003975 Collagen - Kolagen speciál 4x150ml pro ošetření galvanickou žehličkou

 
Přeposlat tuto položku č. 003975 Collagen - Kolagen speciál 4x150ml pro ošetření galvanickou žehličkou na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama