Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Galvanica / Kosmetika - péče o pleť / Collagen pro suchou pleť 150ml
foto
Collagen pro suchou pleť 150ml
Zařazeno do kategorie:
Kosmetika - péče o pleť
Výrobce, příp.dovozce:
Iven Cosmetics
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 1470 Kč
ID zboží 001433
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Galvanica, Kosmetika, Krása, Pokožka, Stárnutí

Parametry:

Collagen pro suchou pleť

Jeho účinky jsou nejefektivnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci. Gel má vysoké regenerační, zpevňující a zvláčňující účinky.


INGREDIENTS ( INCI )
Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Olea Europaea Oil, Carbomer, Triethanolamine, Tocopherol (Tocopheryl Acetate), Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Soluble Collagen, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene CarboxaldehydeCOLLAGEN – jeden z nejžádanějších produktů na světovém trhu

Je jedním z nejdůležitějších vláken v našem těle. Vyskytuje se v životně důležitých orgánech, ale také v kůži, kde má na starosti nezastupitelný úkol, a sice její pevnost. S přibývajícím věkem collagenová vlákna začínají porušovat svou strukturu a začínají praskat. Kůže tak přestává být pevná a pružná. Začne být viditelná její ochablost, dehydratace atd. Collagen má další úžasnou vlastnost, které se v kosmetickém průmyslu využívá a sice, že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody. Tím díky collagenu jsme schopni v pokožce udržet více vody (hydratace), než obvykle. COLLAGENY firmy IVEN COSMETICS dosahují nejvyšší kvality, a to zejména díky dlouholetému vývoji propojeného přímo s kosmetickou praxí v našich kosmetických salonech. Přímo z praxe si bereme poznatky, jak collagen na jednotlivých typech kůže reaguje a jak zákaznice vnímají jeho účinek. Po dvouletém výzkumu jsou receptury upraveny tak, aby uspokojily i tu nejnáročnější klientelu. S používáním collagenu pod každý přípravek ( denní , noční, ale i oční krém)se tak péče o pleť stává kvalitnější a účinnější. Při výběru složek pro vývoj a výrobu COLLAGENOVÝCH gelů rozhodovalo co naše pokožka potřebuje, co jí chybí. Dále pak nejvyšší kvalita surovin. COLLAGEN jako aktivní látka je dnes z nejdražších, nejúčinnějších a nejmodernějších surovin v kosmetickém průmyslu. Naše přípravky jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím na jejich typ pokožky. Collageny jsou určeneny nejen pro domácí používání., ale i kosmetické salony si oblíbily práci s collagenovými gely za používání biostimulačních laserů, elektrokosmetických přístrojůa galvanizačních žehliček lze dosáhnout vynikajících okamžitých efektů, což uspokojí i nejnáročnějšího klienta.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička? Na pleť působí gravitace, stárnutí ...
 
foto
7700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička byla navržena na základě nejnovějších ...
 
foto
2499 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Co je to galvanická žehlička na vrásky? Galvanická žehlička ...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Galvanická žehlička s ultrazvukem - Jedinečný přístroj na ...
 
foto
6700 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření,...
 
foto
6000 Kč
Ion Beauty, Japan / Nelze objednat
Nástro krásy - Galvanická žehlička s ultrazvukem - ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001433 Collagen pro suchou pleť 150ml

 
Přeposlat tuto položku č. 001433 Collagen pro suchou pleť 150ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama