Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Feromony / Erotika - feromony / Miyoshi Miyagi PURE pro ženy 13ml
foto
Miyoshi Miyagi PURE pro ženy 13ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 699 Kč
ID zboží 000696
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotika, Feromony, Pro Ženy

Parametry:
Pro ženy

Miyoshi Miyagi PURE pro ženy

Nové unikátní feromonové produkty Miyoshi Miyagi vznikly skloubením tradiční japonské kultury parfémů s nejnovějšími poznatky z biochemie. Vznikly tak produkty s přitažlivou vůní a ohromujícím účinkem. Unikátní složení je založeno především na specifické kombinaci feromonů (Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol), které ač samy o sobě necítíte, tak jsou silně podvědomě vnímány lidmi, kteří Vás obklopují.

PURE LINIE - jsou prvotřídní, čisté, silně koncentrované feromony. Patři mezi ty nejkvalitnější na trhu a přitom za příznivou cenu. Skloubením nejnovějších studií vlivu feromonů na lidskou se.xualitu a posledních poznatků z biochemie byl vytvořen produkt, který pomůže každé ženě stát se magicky přitažlivou pro každého muže. Kromě feromonů Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol obsahují tyto produkty další exkluzivní Miyoshi Miyagi přísady, které ve vzájemné kombinaci vytvářejí tak jedinečný a účinný produkt.

Bezvonné, čisté, koncentrované feromony pro ženy. Praktické balení 13ml v malé lahvičce, která se Vám pohodlně vejde do kapsy. Aplikujete stisknutím pumpičky na kůži, zápěstí nebo oblečení. Můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným parfémem. Pouze k zevnímu použití!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
999 Kč
Se-xyLife / Nelze objednat
Miyoshi Miy. PURE pro muže Nové unikátní feromonové produkty ...
 
foto
499 Kč
Cobeco, Holandsko / Nelze objednat
Feromony
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000696 Miyoshi Miyagi PURE pro ženy 13ml

 
Přeposlat tuto položku č. 000696 Miyoshi Miyagi PURE pro ženy 13ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama