Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.hubnidoplavek.cz / Cévy a tepny / Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví / Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 200ml
foto
Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 200ml
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví
Výrobce, příp.dovozce:
SimplyYou a.s., ČR
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 289 Kč
ID zboží 001247
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Cévy a tepny, Doplňky stravy, Křečové žíly, Krevní oběh, Zdraví, Zdravotní pomůcky

Parametry:
Krémy / Masti / Balzámy

Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE je tělový krém s unikátně posíleným složením L.E.G.+ Žilním komplexem antivarixy, díky kterému pronikají účinné složky snadněji do kůže ke kapilárním cévám a žilám a příznivě zde působí na jejich pružnost, celistvost, pevnost a průchodnost.
Vyznačuje se významným obsahem přírodních složek a svému uživateli přináší luxus v podobě nejvyšší kvality péče o dolní končetiny. Doporučujeme jej užívat osobám, které se potýkají s projevy žilní nedostatečnosti, trpí křečovými žilami a dalšími častými problémy s dolními končetinami (pocity těžkých nohou, otoky).
Priessnitz žilní mazání DE LUXE:
zlepšuje pružnost a pevnost žil a cév, zlepšuje průchodnost žil a cév, omezuje tvorbu otoků, napomáhá k rychlejšímu ustoupení pocitu těžkých a unavených nohou, v místě aplikace působí zklidňujícím účinkem.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001247 Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 200ml

 
Přeposlat tuto položku č. 001247 Priessnitz Mazání na žíly a cévy DE LUXE 200ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama