Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Hemodin na hemeroidy 30tbl.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Valosun, ČR
Skladová dostupnost:
Nelze objednat
Cena 195 Kč
ID zboží 001208
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Antioxidanty, Doplňky stravy, Trávení, Křečové žíly, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Originální komplex bioflavonoidů a dalších přírodních látek, které příznivě působí při hemoroidech, zánětlivých onemocněních konečníku a na činnost tlustého střeva.  

Podrobné informace:

Hemodin (www.hemodin.cz) má zcela výsadní postavení, neboť přírodní látky v něm obsažené se ve svém účinku výrazně doplňují. Příznivé působení obsažených bioflavonoidů při hemoroidech je podpořeno selenomethioninem (Lalmin Se) a prebiotickou složkou (inulin), které pozitivně ovlivňují trávení a konzistenci stolice.

Účinnost aktivních látek byla prokázána klinickými studiemi renomovaných institucí a jejich příprava z přírodních zdrojů splňuje nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Přírodní složky přípravku Hemodin se vzájemně doplňují a příznivě působí při hemoroidech.

Dále ovlivňují žilní tonus, zpevňují a ochraňují cévní stěnu před poškozením, zrychlují průchod střevem a podílí se na zdravém trávení.

Obsažené aktivní látky:

  • 1) Pomáhají při akutní a chronické formě hemoroidů : obsažená mikronizovaná purifikovaná flavonoidní frakce (diosmin, hesperidin) výrazně snižuje bolest, svědění, otok, výtok, zarudnutí kůže a krvácivost. Má protizánětlivý, antioxidační a antimutagenní charakter. Tento účinek je podpořen přítomností dalších složek (troxerutin, escin).
  • 2) Pozitivně ovlivňují trávení : inulin, rozpustná nestravitelná vláknina a významné prebiotikum, stimuluje růst probiotických bakterií v tlustém střevě a spolu s kvasnicemi rodu Saccharomyces cerevisiae (složka Lamin Se) pozitivně ovlivňuje trávení a konzistenci stolice. Organicky vázaný selen zvyšuje protizánětlivou a antioxidační ochranu.

   

Dávkování:

Užívá se 1 tableta denně během jídla.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  

Složení:

Hemodin obsahuje komplex bioflavonoidů s klinicky ověřeným účinkem při léčbě akutní i chronické formy hemoroidů. Spolu s nerozpustnou vlákninou a složkami zvyšující peristaltiku střev se významně podílí na zdravém trávení. 1 tableta obsahuje:  

Co dodržovat při onemocnění hemoroidy? ? Dodržujte léčbu stanovenou odborným lékařem ? Dbejte na správnou životosprávu (vyhýbejte se dráždivým kořeněným jídlům) ? Dbejte na dostatečný příjem tekutin (2-3 litry denně) ? Dodržujte přísnou hygienu ? Nezapomínejte na pravidelný aktivní pohyb, omezte aktivity, které vyžadují dlouhé sezení ? Absolvujte pravidelná kontrolní vyšetření ? V případě dotazů ohledně přípravku Hemodin se obraťte na bezplatnou informační linku 800 17 16 17 nebo www.valosun.com

PN 100-10-03-06 Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR  

Skladování, kontraindikace, nežádoucí účinky

Skladovat při teplotách od 5°C do 25°C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci.

Hemodin je doplněk stravy.  

Podrobné složení 445 mg diosmin:hesperidin, 90:10 Mikronizovaná purifikovaná flavonoidní frakce (diosmin, hesperidin; 90:10) obsahující 400,5 mg diosminu a 44,5 mg flavonoidů vyjádřených ve formě hesperidinu

Diosmin je přírodně se vyskytující flavonoid, který může být izolován z různých druhů rostlin nebo derivován z flavonoidu hesperidinu. Diosmin vykazuje vaskulárně protektivní vlastnosti, užívá se k léčbě hemoroidů, chronické žilní nedostatečnosti a křečových žil. Má protizánětlivý, antioxidační a antimutagenní charakter. Klinické výsledky potvrzují efektivitu v léčbě akutní a chronické formy hemoroidů, pozitivní účinek byl prokázán při současném podávání vlákniny.   60 mg Aesculus hippocastanum Aesculus hippocastanum (extrakt s obsahem 20% escinu)

Tradičně je droga používána k léčbě hemoroidů, křečových žil a zánětu žil. Potvrzen byl také účinek zabraňující vzniku otoků. Významné obsahové látky: kumariny ? převážně eskuletin, flavonoidy, saponiny (escin), třísloviny. Klinické studie poukazují na možný inhibiční účinek akutních zánětů a zrychlení peristaltiky střeva. 15 mg Troxerutin Troxerutin

Bioflavonoid benzopyronové řady. Snižuje patologicky zvýšenou cévní i buněčnou permeabilitu, redukuje cévní fragilitu, zvyšuje kapilární resistenci, působí proti otokům, zlepšuje periferní prokrvení. Troxerutin je rezistentní vůči účinkům žaludeční i střevní šťávy. Klinicky byla potvrzena účinnost při hemoroidech 1. a 2. stupně.   25 mg Lalmin Se Lalmin Se

Selen je jeden z nejvýznamnějších stopových prvků. Je součástí důležitých selenoproteinů a enzymů nezbytných pro antioxidační a protizánětlivou ochranu.

Lalmin Se je přírodní a vysoce biologicky dostupná forma selenu ? selenomethionin. Jedná se o selenizované organicky fermentované kvasnice druhu Saccharomyces cerevisiae. Tento proces dovoluje organické navázání stopového prvku na kvasnice, jehož výsledkem je zajištění rychlejší a efektivnější biodostupnosti prvku než prvku ve formě anorganické.

Selen podporuje vstřebávání troxerutinu.   175 mg Inulin Inulin

Rostlinná nestravitelná vláknina a významné prebiotikum. Stimuluje růst probiotických bakterií ve střevě, upravuje trávení a ovlivňuje konzistenci stolice. Zvyšuje vstřebávání vápníku a hořčíku.  

Pomocné látky mastek E553b, stearan hořečnatý E470b, mikrokrystalická celulosa E460    

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
388 Kč
Valosun, ČR / Nelze objednat
Originální komplex bioflavonoidů a dalších přírodních ...
 
foto
211 Kč
Valosun, ČR / Nelze objednat
Originální komplex bioflavonoidů a dalších přírodních ...
 
foto
401 Kč
Valosun, ČR / Nelze objednat
Originální komplex bioflavonoidů a dalších přírodních ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001208 Hemodin na hemeroidy 30tbl.

 
Přeposlat tuto položku č. 001208 Hemodin na hemeroidy 30tbl. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama